تهران

Startup Grind تهران یک کار گروهی بود که با همراهی تمام اعضای تیم و مخاطبانش، توانست ۱۶ برنامه را برگزار کند. در این رویدادها افرادی که در واقع بانی ایجاد یک کسب و کار و ارزش آفرین محسوب می‌شدند، از فراز و فرودهای راه گفتند و تجربه خود را با ما شریک شدند. اما این کار هم مانند هر تجربه کاری دیگری سختی‌هایی را با خود به همراه داشت که در نهایت اعضای تیم را بر آن داشت تا با تغییر نام و قالب این برنامه‌ها بر این مشکلات چیره شوند و راه خود را ادامه دهند.
«بانی» نام جدیدی است که برای ادامه این راه انتخاب شده است. «بانی» می‌خواهد فرصتی برای مشارکت در ایده‌های جدید باشد.

هجدهمین رویداد بانی تهران

بانی تلاشی است برای مشاهده سبک زندگی و طرز فکر بانیان کشور و ترویج روحیه کارآفرینی. رویداد بانی با تولید محتوای ناب آموزشی و فضای شبکه سازی به راه اندازی کسب و کارها و استارتاپ ها کمک می کند.

 میهمان این رویداد: شهرام شاهکار

شهرام شاهکار مدیرعامل اسنپ، اولین و بزرگترین اپلیکیشن درخواست خودرو در تهران است. او فارغ‌التحصیل رشته MBA از دانشگاه UBC کانادا در مقطع کارشناسی ارشد می باشد. وی بالغ بر ۱۰ سال است که تجربه بین المللی مدیریت و توسعه کسب و کار در اروپا، شمال آمریکا و خاورمیانه را دارد. همچنین به عنوان مدیر ارشد توسعه کسب و کار در شرکت دیجی‌کالا در سال ۹۳ همکاری داشته است. از دیگر تجربیات ایشان می توان به فعالیت در شرکت‌های به نامی چون SAP اشاره نمود که در زمان فعالیتش به عنوان یکی از نیروهای Global high-potential employee شناخته شده است. در رویداد کارآفرینی بانی از نزدیک با شهرام شاهکار آشنا شده و پای تجربه‌های مدیریت وی می‌نشینیم.

  • مکان: سالن الغدیر، مرکز همایش‌های شهید قندی، سازمان فناوری اطلاعات
  • زمان: هشتم اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۳۰
  • ثبت نام

رویداد های پیشین

رویداد بانی تهران (هفدهمين رويداد استارتاپ گرايند سابق)

رویداد بانی تهران (هفدهمین رویداد استارتاپ گرایند سابق)

رویداد بانی تهران (هفدهمین رویداد استارتاپ گرایند سابق)، روز یکشنبه ۲۵ مهرماه، با حضور بیش از ۱۰۰ علاقه‌مند به فضای کارآفرینی برگزار گردید. میهمان ویژه این رویداد که در سالن همایش های شهید قندی سازمان فناوری اطاعات اجرا شد، علی قدیری مدیرعامل شرکت بیان بود. علی قدیری، فردی دقیق، نکته سنج و تیزبین است، وی […]

دیدن همه رویداد های تهران
شرکت کنندگان
1270
سخنرانان
13
برنامه ها
17