تهران

Startup Grind تهران یک کار گروهی بود که با همراهی تمام اعضای تیم و مخاطبانش، توانست ۱۶ برنامه را برگزار کند. در این رویدادها افرادی که در واقع بانی ایجاد یک کسب و کار و ارزش آفرین محسوب می‌شدند، از فراز و فرودهای راه گفتند و تجربه خود را با ما شریک شدند. اما این کار هم مانند هر تجربه کاری دیگری سختی‌هایی را با خود به همراه داشت که در نهایت اعضای تیم را بر آن داشت تا با تغییر نام و قالب این برنامه‌ها بر این مشکلات چیره شوند و راه خود را ادامه دهند.
«بانی» نام جدیدی است که برای ادامه این راه انتخاب شده است. «بانی» می‌خواهد فرصتی برای مشارکت در ایده‌های جدید باشد.

بیست و دومین رویداد بانی تهران

بانی تلاشی است برای مشاهده سبک زندگی و طرز فکر بانیان کشور و ترویج روحیه کارآفرینی. رویداد بانی با تولید محتوای ناب آموزشی و فضای شبکه سازی به راه اندازی کسب و کارها و استارتاپ ها کمک می کند.

 میهمان این رویداد: شاهین طبری

شاهین اکبریان طبری رئیس هیئت مدیره گروه شرکت‌های‌ چارگون و شرکت خدمات مشتریان چارگون است.. وی که در دانشگاه به تحصیل در رشته مهندسی مکانیک مشغول بود، در سال 1378 در این رشته فارغ‌التحصیل شد؛ ولی با توجه به علاقه‌ وافری که به حوزه تولید نرم‌افزار داشت، به عنوان یک کارشناس حرفه‌ای تولید نرم‌افزار گام در عرصه فناوری اطلاعات کشور گذاشت.

شاهین طبری در سال 1377با توانی محدود اما عزمی راسخ برای پرکردن خلاء موجود در حوزه نرم‌افزار، وارد عرصه فناوری اطلاعات کشور شد و با تاسیس شرکت چارگون تلاش کرد با نگاهی رو به جلو  و بهره‌گیری از همراهی کارشناسانی نخبه، شرکتی بنا کند که امروزه، به عنوان یک بنگاه اقتصادی موفق و یکی از برترین‌های حوزه نرم‌افزار کشور به کارآفرینی و خدمت‌رسانی مشغول است. او به عنوان موسس و بنیانگذار شرکت چارگون مدت ۱۳ سال در سمت مدیرعامل در جهت اعتلای چارگون تلاش کرده و در حال حاضر رئیس هیئت مدیره گروه شرکت‌های‌ چارگون و شرکت خدمات مشتریان چارگون است.

شاهین طبری در چهارمین دوره انتخابات هیات مدیره سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران با رای اعضا به عضویت هیات مدیره درآمد و هم اکنون به عنوان رییس کمیسیون نرم‌افزار سازمان نظام صنفی رایانه‌ای تهران فعالیت می‌کند.

باور شاهین طبری به کاری که انجام می‌دهد و ماموریتی که برای خود متصور است، حتی در نگاه نخست کاملاً مشهود است. اعتقاد به نیروی انسانی چارگون به عنوان سرمایه‌ اصلی این شرکت از دیگر مشخصه‌های بارز مدیریتی اوست. تاثیرگذاری، سخت‌کوشی و قدرت ایجاد انگیزه در سایرین از دیگر شاخصه‌های فردی او است که چارگون را برای عبور از گذرگا‌ه‌های پرچالش یاری می‌کند.

شاهین طبری علاوه بر فعالیت گسترده در حوزه نرم‌افزار کشور و تلاش برای اعتلای حوزه فناوری اطلاعات در کشور، به عنوان یک ورزشکار حرفه‌ای نیز در عرصه سلامت و ورزش در سطح ملی به فعالیت مشغول است.

مکان: مجتمع شکوفایی شرکت‌های دانش بنیان:  میدان ونک، خیابان ملاصدرا، تقاطع بزرگراه کردستان، نبش کوچه زاینده رود شرقی، پلاک ۲۴

زمان: یکشنبه، هشتم بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۳۰ تا ۲۰:۳۰

ثبت نام

رویداد های پیشین

پازلی، مهمان بیست و یکمین رویداد بانی

پازلی، استارت‌آپی که روی پرده سینما رفت بیست‌ویکمین رویداد بانی (استارت‌آپ گرایند تهران)، دوشنبه ۲۰ آذرماه در مجتمع شکوفایی شرکت‌های دانش‌بنیان برگزار شد. میهمانان این رویداد، مصطفی لطفی، حسین آریان و محمدحسین محسنی بنیان‌گذاران استارت‌آپ پازلی بودند. اما این رویداد یک تفاوت اساسی با دیگر رویدادهای بانی داشت. ما در این رویداد فیلم پازلی‌ها ساخته […]

الوپیک، میهمان بیستمین رویداد بانی

برون‌سپاری تیم فنی، کار درستی نیست بیستمین رویداد بانی (استارت‌آپ گرایند تهران)، یکشنبه ۳۰ مهرماه در مجتمع شکوفایی شرکت‌های دانش‌بنیان برگزار شد. میهمان این برنامه، مهدی نایبی مدیرعامل و موسس اپلیکیشن الوپیک بود. او فارغ‌التحصیل رشته اقتصاد و مدیریت در مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه‌های پاریس است. نایبی پس از موفقیت استارت‌آپ خود در لندن […]

علی بابا، میهمان نوزدهمین رویداد کارآفرینی بانی

گفتِ خنثی و شنود موثر، ویژگی برتر علی‌بابایی‌ها نوزدهمین رویداد بانی (استارت‌آپ گرایند تهران)، سه‌شنبه ۲۷ تیرماه در مجتمع شکوفایی شرکت‌های دانش‌بنیان برگزار شد. میهمان این برنامه، مجید حسینی‌نژاد مدیرعامل و موسس سایت علی‌بابا و جاباما بود. او فارغ‌التحصیل کارشناسی ارشد پلیمر از دانشگاه امیرکبیر است. نیاز او به خرید آنلاین خدمات سفر باعث شد […]

دیدن همه رویداد های تهران
شرکت کنندگان
1270
سخنرانان
13
برنامه ها
17