رویداد بانی تهران (هفدهمين رويداد استارتاپ گرايند سابق)

رویداد بانی تهران (هفدهمین رویداد استارتاپ گرایند سابق)

پست شده در ارسال شده در تهران, رویدادها

رویداد بانی تهران (هفدهمین رویداد استارتاپ گرایند سابق)، روز یکشنبه ۲۵ مهرماه، با حضور بیش از ۱۰۰ علاقه‌مند به فضای کارآفرینی برگزار گردید. میهمان ویژه این رویداد که در سالن همایش های شهید قندی سازمان فناوری اطاعات اجرا شد، علی قدیری مدیرعامل شرکت بیان بود. علی قدیری، فردی دقیق، نکته سنج و تیزبین است، وی متولد سال ۱۳۵۹ بوده و به رغم تحصیل در رشته ریاضی و حضور در المپیادهای فیزیک، شیمی و کامپیوتر، رشته حقوق را به عنوان تحصیلات دانشگاهی خود انتخاب می کند به امید آنکه در آینده کشور اثربخش‌تر باشد. پس از ورود به دانشگاه با توجه به علاقه‌مندی و دانش گسترده خود در حوزه کامپیوتر، به فعالیت خود ادامه می دهد و در کنار تحصیلات دانشگاهی توانمندی های خود در این حوزه را نیز تقویت می کند. او بیش از ۱۰ سال است که شرکت بیان را تأسیس کرده و مسئولیت راهبری و مدیر عاملی آن را بر عهده دارد.

رویداد بانی تهران عکس 1

قدیری تأکید کرد که برای راه‌اندازی هر کسب و کاری ۵ موضوع اصلی را باید در نظر داشت: نخست داشتن شناخت کامل از خود، نقاط قوت و ضعف، دوم آگاهی از انگیزه انجام کار، پاسخ به این سوال که هدف و انگیزه من از راه‌اندازی این کار کسب چیست؟ کسب درآمد، شهرت و …؟ سوم مطالعه و اشراف کامل به مسایل و موضوعات حوزه مورد نظر، چهارم شناخت رقبا و در آخر شناخت و آگاهی از انگیزه رقبا;
علاوه بر موارد فوق وسواس در انتخاب نیروی انسانی و هسته اصلی را از عوامل بسیار مهم و کلیدی خواند. وی ادامه داد مهم هم انگیزه و هم هدف بودن اعضای تیم است که موجب تداوم و پیشرفت پروژه می شود.

رویداد بانی تهران عکس 2

علی قدیری و تیم آموزش دیده شرکت بیان تمام تلاش و استعداد و انگیزه خود را در انجام پروژه هایی به کار بسته است که انجام آن از توان سایر رقبا خارج است و به پروژه‌های کوتاه‌مدت و زود بازده اعتقادی ندارد و به جهانی شدن می اندیشد.

رویداد بانی تهران عکس 3

قدیری توانسته است با بهره‌گیری از تیم دانش محور و چابک، به مدل کسب و کار خود ثبات بخشد و علاوه بر ایجاد خدمات عمومی برای کاربران اینترنت نظیر سرویس‌های موفق blog.ir و bayanbox.ir، محصولات و خدمات مشاوره ای نیز به شرکت‌ها، استارت‌آپ‌ها و متخصصان ایرانی ارایه کند. از جمله دستاوردهای ارزشمند بیان می‌توان به بنیان‌گذاری تنها سرویس پست الکترونیک بومی و امن کشور اشاره کرد. مسابقه بین‌المللی برنامه نویسی بیان، از دیگر دستاوردهای این مجموعه است. در آخرین مسابقه برگزار شده بیش از ۱۰ هزار نفر از ۱۰۳ کشور جهان حضور داشته‌اند.
Baani Event Tehran
https://telegram.me/BaaniTehran
@BaaniEvent

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *